GOŚCINIEC POD LUBOMIREM

TO WYJĄTKOWE, KLIMATYCZNE MIEJSCE, GDZIE MOŻESZ DOSKONALE ODPOCZĄĆ I ZRELAKSOWAĆ SIĘ

NA ŁONIE NIESKAŻONEJ SMOGIEM NATURY, 

A TAKŻE SMACZNIE ZJEŚĆ I MIŁO SPĘDZIĆ CZAS W GRONIE NAJBLIŻSZYCH. 

WSZYSTKO TO W SAMYM SERCU BESKIDU WYSPOWEGO.

Gościniec pod Lubomirem

to miejsce, w którym możesz doskonale odpocząć i zrelaksować się na łonie natury, a także smacznie zjeść i dobrze się bawić w gronie najbliższych. Wszystko to w samym sercu Beskidu Wyspowego. Znajdujemy się w Węglówce, około 40 km na południe od Krakowa. Ośrodek zlokalizowany jest na uboczu, daleko od ruchliwych połączeń komunikacyjnych, u progu lasu, na stoku Lubomira. Takie położenie pozwala z jednej strony, cieszyć się pięknymi widokami, a z drugiej odetchnąć pełną piersią zapachem lasu. Chcesz odpocząć od zgiełku miasta, wyskoczyć na weekend za miasto, ale niekoniecznie masz ochotę spędzić wiele godzin w samochodzie na ,,Zakopiance''? Gościniec jest idealnym miejscem dla Ciebie i Twoich bliskich .


Bezpośrednie sąsiedztwo lasu

sprawia, że ciszę zakłócają jedynie odgłosy natury - śpiew ptaków, rechotanie żab w stawie, pohukiwanie sowy, czy charakterystyczne szczekanie lisów. Wyglądając przez okno można zauważyć przebiegające stado saren, czy też uciekającego zająca. Niebo w dzień ozdabiają jastrzębie a w nocy sowy, nietoperze i gwiazdy. Spragnionym pięknych widoków wystarczy wyjść na taras aby podziwiać majestatyczne pasmo Lubogoszczy a przy dobrej przejrzystości wystarczy zejść pięćdziesiąt metrów poniżej budynku aby podziwiać pasmo Tatr, rozciągające się pomiędzy górami Beskidu Wyspowego. Widok jest szczególnie piękny w mroźne zimowe dni.


Korzystając z pobytu

w tak uroczym miejscu można znaleźć wszystko co konieczne do miłego spędzenia wolnego czasu: noclegi w komfortowych warunkach, regionalną kuchnie i niepowtarzalne atrakcje. Do dyspozycji Gości pozostaje 9 pokoi od dwu- do czterooosobowych, restauracja, parking przy budynku, szerokopasmowy internet, mała biblioteczka. Osoby szukające miejsca na niepowtarzalne wesele, jubileusz, rodzinną uroczystość zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Posiadamy dwie duże sale, mogące pomieścić 150 osób. Posiadamy także salę multimedialną wyposażoną we wszystkie niezbędne akcesoria do przeprowadzenia szkolenia czy konferencji. Z naszej strony możemy zapewnić, że z pełnym profesjonalizmem zorganizujemy każdą imprezę okolicznościową, szkolenie lub konferencje.


Plac zabaw, pomost przy zalewie i ogródek piwny...

Tuż przy budynku znajduje się wiele miejsc zapewniających atrakcje dla małych i dużych. Na dużym, ogrodzonym placu zabaw dla dzieci można znaleźć trampolinę, zjeżdżalnię czy też huśtawkę. Spragnionym wypoczynku w chłodnym otoczeniu wody proponujemy leżak na pomoście znajdującym się przy jeziorku, tuż obok wejścia do restauracji. A tych, którzy pragną wypić zimne piwo z dala od zgiełku zapraszamy na drugi koniec terenu, gdzie znajduje się zacieniony parasolami ogródek piwny.


W pobliżu Gościńca

znajduje się wiele miejsc, w których możesz aktywnie odpocząć, a także tych ciekawych historycznie. Dla bardziej aktywnych polecić można spacery po górskich szlakach, czy też przemierzanie ich rowerem, a zimą jazda na nartach, czy desce na pobliskim stoku. Mniej aktywnym polecić możemy wizytę w jednym z wielu historycznych miejsc w okolicy, czy też pobliskim obserwatorium. A tym najbardziej leniwym wylegiwanie się przy małym jeziorku znajdującym się tuż przy budynku. Przy ładnej pogodzie, na mini plaży są udostępniane leżaki dla gości. Można również skorzystać z sieci WiFi i małej biblioteczki.

Do góry