Tuż poniżej Gościńca znajduje się mała drewniana chatka wypoczynkowa.

 

Drewniany domek w Węglówce

     Serdecznie zapraszamy do naszej chatki w Węglówce (Beskid Wyspowy/Makowski ok 60 km od Krakowa). Okolice są idealne na wypoczynek - spokój, świeże powietrze, las pełen grzybów i borówek tuż przy chatce, piękny widok już z tarasu domku, a także dla aktywnych trasy turystyczne (ok. 2 km do Obserwatorium Astronomicznego na Lubomirze), trasy rowerowe, wyciąg narciarski Śnieżnica w Kasinie Wielkiej, Bike Park Kasina. Szczególnie pięknie jest w jesieni, kiedy rankiem dolinę zalewa gęsta mgła i widać tylko wierzchołki gór!

Domek jest ocieplony, w pełni wyposażony: łazienka (WC, prysznic, ciepła, zimna woda), kuchnia (lodówka, palniki elektryczne, sztućce, talerze, szklanki itd.), TV, radio, 10 miejsc noclegowych, duży zadaszony taras z huśtawką, zadaszony grill i miejsce na palenisko. W okresie zimowym dodatkowa opłata za opał do kominka.

Należność za wynajęcie chatki należy uregulować w dniu przyjazdu przy odbiorze kluczy, które należy odebrać w Gościńcu pod Lubomirem.

 

Potwierdzeniem rezerwacji chatki jest wpłacenie zaliczki w wysokości  30% całej sumy.

Przy odbiorze kluczy pobierana jest kaucja w wysokości 200zł za przestrzeganie regulaminu. W dniu wykwaterowania kaucja jest zwracana gdy wszystko jest w porządku (patrz regulamin).

Prosimy dzwonić lub pisać w sprawie dostępności terminów

12 312 10 40

889 760 522
info@gosciniecpodlubomirem.pl

SERDECZNIE ZAPRASZAMY
 

 

  • Zakwaterowanie: od godz. 14:00 do 18:00
  • wykwaterowanie: do godz. 12:00 następnego dnia
  • Do dyspozycji gości: Miejsce na ognisko, Grill kryty
  • Dla zmotoryzowanych: Parking
  • Dla gości ze zwierzętami :Akceptacja zwierząt
  • Płatności: Możliwość płatności kartą kredytową lub gotówką
  • Opcje wyżywienia: Możliwość zamówienia śniadania oraz obiadokolacji w restauracji Gościniec pod Lubomirem, mieszczącej się około 100m od chatki

  Dodatkowe atrakcje:

 

 

Do góry